Nytt om arrangement og turer

24.08.10


Høstens første arrangementer er nå lagt til aktivitetslisten (nede til venstre på siden).

Neste uke er det Åpen Kirke tirsdag 31.august kl.11-14 i Volsdalen menighetshus. Som alltid er det prat og mat, og lystenning i kirken. I tillegg prøver vi oss denne dagen på amerikansk auksjon. Ta gjerne med en hemmelig gevinst til dette.
Det er gudstjeneste i Volsdalen kirke 5.september kl.11 ved døveprest Odd Erling Vik Nordbrønd. Det er nattverd og gave til arbeid på Madagasker. Kirkekaffe i regi av Døves menighet etterpå.

Videre er det friluftsgudstjeneste i Engesetdalen søndag 12.september kl.14:
Den er et samarbeid med Borgund menighet, den skjer utenfor speiderhyttene til Borgund og Skodje Skodjespeiderne sine hytter (det vil bli skiltet fra Tennfjord og opp). Det er en setervei fra Engesetdal og opp mot Storsetra. Dere kan parkere før bom og gå opp, eller dere kan betale kr.30,- og kjøre helt opp til hyttene - eller parkere langs veien.
Den som vil, kan gå på tur i flott terreng før gudstjenesten (f.eks. Frostatind).Etterpå vil det bli salg av pølsemat m.m.
Hjertelig velkommen til en flott opplevelse. Vi satser på fint høstvær!

ÅFK har bortekamp denne dagen, og dere rekker hjem til TV med god margin!



 

Lorents, Erling og Karsten fra en tidligere tur.

 

Alter fra tidligere friluftsgudstjeneste

Tirsdag 14.september er det Åpen Kirke i Domkirken i Molde, kl.17-20. Velkommen til prat og mat, tombola (ta gjerne med gevinst) og lystenning. Spre det gjerne videre.

 

 

 


Motta våre nyheter på e-post

Tips en bekjent om denne artikkelen
Send til e-post adresse:

Ditt navn

Siste nyheter
26.07.10  Olsok i Borgund
Innhold  Planlegge Aktiviteter